Gdje smo

Microton d.o.o. želi bolju kvalitetu života omogućiti svima! Zato trenutno djelujemo na 16 lokacija u Hrvatskoj i uz naše poslovne partnere želimo Vam približiti naša vrhunska slušna pomagala i vrhunsku uslugu! Pronađite svoju lokaciju gdje će vas dočekati naši stručnjaci za slušna pomagala.

Popis poslovnica

POSLOVNICA ADRESA TELEFON E-MAIL RADNO VRIJEME
Microton Zagreb Ulica grada Vukovara 237a 01 6111 565 prodaja@microton.hr PON-PET 8h-18h, SUB 8h-12h
Microton Zagreb Krčelićeva 27a 01 3745 831 sv.duh@microton.hr PON-PET 8h-16h
Microton Bjelovar Franjevačka 11b 043 241 053 bjelovar@microton.hr PON PET 8h-16h
Microton Čakovec Ivana Gorana Kovačića 18 040 385 033 cakovec@microton.hr PON-PET 8h-16h
Microton Karlovac Ulica Vlatka Mačeka 1 047 601 549 karlovac@microton.hr PON-PET 8h-16h
Microton Koprivnica A. Nemčića 4 048 853 772 koprivnica@microton.hr PON-PET 8h-16h
Microton Osijek Park kraljice K. Kosača 7 031 504 961 osijek@microton.hr PON-PET 8h-16h
Microton Požega Osječka ulica 62g 034 276 070 pozega@microton.hr PON-PET 8h-16h
Microton Pula Andrije Kačića Miošića 4 052 388 875 pula@microton.hr PON-PET 8h-16h
Microton Sisak J. J. Strossmayera 74 044 533 012 sisak2@microton.hr PON-PET 8h-16h
Microton Šibenik Fra Jerolima Milete 10 022 330 041 sibenik@microton.hr PON-PET 8h-16h
Microton Varaždin Ulica braće Radić 55 042 625 730 varazdin@microton.hr PON-PET 8h-16h
Microton Velika Gorica Trg kralja Petra Krešimira IV. 10 01 6254 926 vel.gorica@microton.hr PON-PET 8h-16h
Microton Vinkovci Splitska 25 032 309 219 vinkovci@microton.hr PON-PET 8h-16h
Microton Virovitica Ljudevita Gaja 19 033 722 165 virovitica@microton.hr PON-PET 8h-16h
Microton Zabok Matije Gupca 28 049 221 301 zabok2@microton.hr PON-PET 8h-16h
Otoart Dubrovnik Iva Vojnovića 61b 020 333 408 dubrovnik@otoart.hr PON-PET 7h-15h
Otoart Gospić Trg Stjepana Radića 4 053 573 153 gospic@otoart.hr PON-PET 8h-16h
Otoart Zagreb Ilica 218 01 3730 363 ilica@otoart.hr PON-PET 8h-16h
Otoart Zadar Nikole Šubića Zrinskog 7 023 234 067 zadar@otoart.hr PON-PET 8h-16h
Ortopedija 2000 Split, Gundulićeva 6 021 339 017 ortopedija2000@net.hr PON-PET 8h-18h